Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Výzkum: Zapomeňte na zrzky, v posteli jsou nejlepší brunetky

Brunetky jsou prý nejlepší milenky.
Zdroj: profimedia.cz

Není tomu zase až tak dávno, co jsme v jednom z našich článků vychvalovali zrzky – a nyní se zdá, že ve skutečnosti je všechno jinak. Výsledky nejnovějšího výzkumu provedeného jistým britským magazínem totiž ukázaly, že téměř 58 % mužů dává přednost brunetkám.

Údajně nejvášnivější a nejnáruživější zrzky se překvapivě umístily až na posledním místě (9 %) a kromě brunetek je tedy předstihly i blondýnky (16 %) a černovlásky (12 %). Neuvěřitelné!

Podle britského kadeřníka Russella McGratha jde však o dlouhodobě známou věc. „Mnoho našich klientek touží stát se brunetkou, aby mužům připadaly víc sexy,“ uvedl.

Výzkum ovšem přinesl i řadu dalších zajímavých zjištění. Například, že čtvrtina žen by šla do postele s mužem, který je zábavný a umí je rozesmát, i když by je fyzicky nepřitahoval. Nadpoloviční většina mužů zase konstatovala, že mají sklony víc milovat takovou partnerku, která umí dobře vařit. A pak že láska neprochází žaludkem…

Související články

Další články