Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VYZKOUŠENO ZA VÁS! Recenze sexuálních služeb dcery předsedy SPD vám nedá spát!

Nestydí se?
Zdroj: instagram/archiv
+ Dalších 23 fotografií
Michaela Nováková (22) je pěkné kvítko. Dělá ostudu své rodině a zejména pak svému otci Vítězslavu Novákovi, který je předsedou pražské organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura. Teď se objevila recenze na sexuální služby slečny Michaely.

Michaela Nováková (22) je dcerou vysoce postaveného Vítězslava Nováka, který je předsedou pražské organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura. Podařilo se nám získat recenzi na sexuální služby, které poskytovala přes různé stránky pro dospělé.

Muž popsal, jak moc lituje návštěvy tohoto privátu, kde Michaela vystupovala pod jménem Emily. Doložil dokonce i fotografie a telefonní číslo na privát. Žena nám do telefonu řekla, že Emily tam pracovala, ale že už tam bohužel zaměstnaná není a ani nikdy nebude.

V recenzi je ale popsáno víc, než mnozí z nás zřejmě chtěli vědět. Její neslušné chování, neznalost angličtiny, piercingy na genitáliích či nevyholené přirození. Muž litoval návštěvy a jak sám napsal, zbytečně vyhodil 1 500 korun, které si Michaela účtovala za hodinu.

Vydržel tam pouze pár minut a odešel. Jelikož byl autor textu cizinec, recenzi jsme pro vás přeložili a v galerii naleznete i originální verzi. Pokud si myslíte, že jde o jedinou recenzi svého druhu, jste na omylu. Další recenze, která koluje na internetu, je skoro na chlup stejná, jen od jiného zákazníka.

Michaela se ale hájí a takové tvrzení vyvrací! Jak sama tvrdí, nikdy nic podobného nedělala. Celé její vyjádření k sexuálním službám, které měla poskytovat, naleznete také v galerii.

Související články

Další články