Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VyVolené opět vyhrál Vladko, někteří nemohou jeho triumf rozdýchat: Tady je 5 důvodů, proč se stal vítězem!

Vladko vyhrál i čtvrtou řady VyVolených.
Zdroj: herminapress.cz

Čtvrtou řadu primácké reality show VyVolení vyhrál Vladko Dobrovodský (35). Konec. Tečka. Vlado to vyhrál už podruhé a stále se najde spousta lidí, kteří na Facebooku nebo v diskuzích nechápou, jak je to možné. Tak čtěte.

1. Vladko je jeden obrovský příběh. Těžké dětství, neshody s otcem, se kterým se Vlado už nestýká, neshody se sourozenci… Ať je to jakkoliv, seriáloví scenáristé tráví měsíce nad psaním těchto příběhů a Vladko ho má i bez toho, aniž by si ho musel vymýšlet. Takové příběhy se přece divákům líbí, jen se podívejte na čísla sledovanosti Ordinace v růžové zahradě a podobných seriálů.

2. Vladko se nebojí dát své emoce najevo. Přestože se do jeho historie zapsaly tzv. hysteráky, Vladko se umí i smát, problém mu očividně dělá dát najevo blízkost k někomu jinému. Už několikrát vysvětlil, proč to tak je (dost se v lidech zklamal), ale ve finále diváky u obrazovek stejně zajímají víc spory, hádky a neštěstí. Takže ti, co mu přílišnou hysterii vyčítají, jsou přesně ti, co si proslulé scény pouštějí na internetu několikrát.

3. Vladko je výrazná osobnost. Jeho plusem je i jeho image, dlouhé husté vlnité vlasy, oči ohnivého Španěla a vysoká postava. Takového člověka nemůžete přehlédnout, ani kdybyste chtěli, a co teprve když ho máte denně na obrazovkách.

4. Na rozdíl od některých spolusoutěžících byl Vladko během soutěže velmi kreativní. Přestože štáb zadával VyVoleným úkoly, aby se ve Vile jenom neváleli, stále se našlo mnoho chvil, kdy se všichni mohli utlouct nudou. Vladko vymýšlel, jak tyto chvíle zpestřit, protože dobře věděl, jak důležité v této soutěži je nelenivět. Díky němu také VyVolení měli pestrý jídelníček, protože Vladko si v kuchyni při vaření odpočinul a nebýt jeho, byli by soutěžící většinou o chlebu s máslem. To všechno diváci viděli a byly to pro ně plusové body, proč právě svému favoritovi posílat hlasy.

5. Přestože Vladko ve Vile přiznal, že si žije dobře, nezlenivěl a stále pracuje v oboru, který mu jde. To se divákům líbí, protože nemakačenků je kolem nás dost, a když navíc někdo dokáže, že se práce nebojí, i když by se na ni mohl vykašlat, je to velké plus.

Související články

Další články