Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vyvolená fanynka promluvila, co se dělo na hotelu. Jaký je Justin Bieber společník na jednu noc?

Justin byl v obležení dívek.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Justin Bieber (22) se při návštěvě České republiky netajil tím, že noční zábava v Praze ho bavila více než koncert. Společnost mu dělalo několik dívek, které nyní vypráví, co se dělo na hotelu.

Justin si sice noční tah Prahou moc neužil, ale alespoň se mu podařilo sbalit šestici nadržených dívek. Jedna z vyvolených fanynek, které následovaly Justina do hotelu, promluvila. Obdrželi jsme informace o divoké noci na hotelu. Justin Bieber (22) je proslulý svými mejdany. Rád je pořádá během svého turné na hotelových pokojích. No a jelikož bez holek by to byla nuda a on o ně nemá nouzi, bere si jich na pokoj raději více než méně. Asi, aby si mohl vybrat.

Dle výpovědi, kterou poskytla „vyvolená“ fanynka, si Justin vzal na pokoj holek šest. Všem jim byl ochrankou odebrán telefon hned při vstupu. Všude byl prý alkohol, což je další Justinovou zálibou. Navzdory faktu, že Justin není úplně přívětivý ke svým fanouškům, byl prý poměrně milý. Tak budeme holkám věřit, že si nic nevymyslely.

Hodně se prý vyptával, co holky dělají a jak žijí. Chudák se asi cítí během turné osamělý. Nechal se spokojeně bavit a obletovat a vybíral si favoritku. „Pak pro nás přišla ochranka a šly jsme pryč. Jednu si tam nechal. Asi do rána, to nevím,“ uvedla jedna ze slečinek.

A tak to vypadá, že vše se v dobré obrátilo, a Justin se v Praze nakonec bavil a možná i jeho fanynky, tedy alespoň ty vyvolené z nich. Se zpěvem naživo či vyhazovači v klubech mu to možná moc nejde, ale o to lépe mu to jde s holkama. Justine, ty jsi ale kanec!

Související články

Další články