Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vyuzená zombie: Marek topil v zabedněném domě plastem a neviděl slunce 8 měsíců!

+ Dalších 5 fotografií
lidská zombie
Celé Slovensko v posledních dnech řeší naprosto neuvěřitelný případ dvou mužů z Košic, kteří se kvůli vlastní blbosti málem udusili ve vlastním domě. Jeden z bratrů je nemohoucí, a tak z domu nevycházel dlouhých osm měsíců. Když záchranáři vlezli do chatrče, naskytl se jim příšerný pohled na zuboženého muže.

„Mysleli jsme si, že ten člověk je mrtvý. Měl jenom otevřené oči,“ řekli očití svědci TV JOJ. Bratři žili v nelidských podmínkách. Provizorní chatrč byla bez oken, a protože jim byla zima, topili vším možným.

Výjimkou nebyl plast, boty na podpatku nebo kusy různého oblečení. Kromě toho, že dům byl bez oken a prakticky celý zabedněný, tak měl ještě pokažený komín, tudíž nemohoucí Marek dýchal veškerý dým a zplodiny.

Záchranáři přišli opravdu na poslední chvíli. „Osm měsíců jsem byl uvnitř,“ hlesl vyhublý a špinavý Marek. „Musíme pomáhat lidem, ale takovým, kteří si pomoci váží a zaslouží si to,“ okomentoval celou událost starosta obce Miroslav Galas.

„Na vlastní náklady jsem jim opravil dům. Koupil jsem jim pec, ale hned si to předělali a vyrobili vlastní. Když jim něco dáme, tak to hned prodají,“ stěžoval si starosta na nepřizpůsobivé občany.

Mohlo by vás zajímat

Další články