Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vytančili si 5 desítek: Ruml, Otáhalová a Batulková roztančili maminku 5 dětí Lucii

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 17 fotografií
stardance 2019
Sobotní večer soutěže StarDance byl v mnohém výjimečný. Páry na parketu nebyly samy, každý z nich si povolal hvězdou posilu z minulých kol a do týmu dostal i člena Centra Paraple, pro které se dnes tančilo. Nejvyššího hodnocení se dočkala skupina s Matoušem Rumlem (34), Natálií Otáhalovou (19), Danou Batulkovou (61) a Lucií Gachi. Od poroty tito tanečníci dostali neuvěřitelných 50 bodů.

Tanečníci v sobotu ve StarDance na parketu podávali ty nejlepší výkony pro Centrum Paraple, které pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života a jejich rodinám. I proto se páry před porotu nepostavily samy, každý z nich si mohl přizvat někoho na pomoc.

Natálie Otáhalová a Matouš Ruml tančili s Danou Batulkovou a Lucií Gachi. Lucka pochází původně z Prahy, ale nyní bydlí na polosamotě u Velkého Meziříčí v rodinném domě s manželem a 5 dětmi. Díky laskavosti všech, se kterými dříve pracovala, se vrátila do práce ve zdravotnictví jako dokumentační sestra.

Moc ráda tráví čas s kamarády nebo jede na výlet, ráda čte, má ráda hory, baví jí i něco vyrábět. „V Parapleti je úžasná parta lidí, kteří to, co dělají, dělají ze srdce. Objevila jsem tam, co člověk může všechno dělat, i když je na vozíku. Strašně moc si vážím toho, že to můžu Parapleti snad aspoň trochu vrátit. A taky se těším na nové zážitky a na to, že poznám nové lidi,“ řekla Lucie pro Paraple.

Stále pracuje na své samostatnosti a těší se, že jednou zase s dětmi vyrazí na túru po horách, pořídí si handbike a naučí se lyžovat. StarDance pro ni bylo velkou výzvou a i proto pro ni bylo velkým potěšením, že se dočkala hodnocení 50 bodů. Takové se totiž v soutěží jen tak nevidí!

Související články

Další články