Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VYSTAVUJÍ SVÁ SEXY TĚLA: Takhle si tenisové krásky užívají zaslouženého odpočinku!

Holky mají krásné postavy.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Mají za sebou dlouhé, vyčerpávající sezony, a proto musí relaxovat. Krásné tenistky zvolily povětšinou formu dovolené u moře. To samozřejmě znamená příliv fotek v plavkách. Ty jasně ukazují, že i mezi tenistkami se najdou skutečně pořádně žhavé kočičky!

Konečně mají nějaký ten den volna a možnost zrelaxovat a nabrat síly na novou sezonu, která startuje už v závěru prosince. Krásné tenistky tedy momentálně vystavují svá těla na prosluněných plážích a je skutečně na co se dívat.

O luxusním zadečku kanadské krásky Eugenie Bouchard (22) jsme již psali, ovšem není sama. Skvělou postavu v bikinách předvedla i Karolína Plíšková (24), která momentálně tráví dovolenou se svým přítelem Michalem Hrdličkou (27).

Pořádně luxusní dovolenou v ráji má za sebou Dominika Cibulková (27) a také se nebála ze svého těla ukázat více, než je u ní na tenisových kurtech zvykem. Luxusní postavičku předvedla i Němka Sabine Lisicki (27) nebo Ukrajinka Elina Svitolinová (22).

Holt se jasně projevuje, že holky na svých tělíčkách během roku opravdu hodně makají a oddechu mu moc nedají. Proto se pak v klidu a bez výčitek mohou navléknout do bikin a klidně se nechat fotit až do aleluja…

Související články

Další články