Že je na prvním místě tenistka Petra Kvitová a žádný z „neznámých“ youtuberů, kteří však doslova ovládají životy mladých lidí, asi až takovým překvapením není. Wimbledonská vítězka si po vážném zranění ruky prošla životní krizí a jen největší optimisté předpokládali, že se ještě někdy na kurty vrátí, tím spíš, že bude zase vyhrávat turnaje. Ale stalo se to.

I díky jejímu obrovskému úsilí, dřině a zřejmě také hromadě štěstí se napsal pohádkový happy end, který vlastně ještě stále pokračuje. V první desítce je i další sportovec Petr Čech, zpěvačka Dara Rolins nebo zvláštní postavička českého showbyznysu Kazma. OK, tohle bereme. Tohle pořadí je asi tak nějak zasloužené.

Ale že se mezi sedmasedmdesát vyvolených vejde i Myslivcová? Každý její příspěvek na sociální síti má zásah téměř půl milionu lidí, což je číslo jako hrom. Doslova tak může ovlivňovat veřejná mínění, módní trendy i například to, co pijete k obědu (i proto si ji zřejmě pro svoji kampaň vybírají renomované světové značky.

Růžová blondýna se tak definitivně dostala mezi smetánku, která prakticky řídí dění v této zemi. Takže cokoli teď u Myslivcové na jakémkoli profilu uvidíte, bude rozhodně v nejbližší době hitem. Zkrátka tahle holka ví, jak zaujmout!