Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vyšetřování vraždy v Tesku nabralo šokující směr: V léčebně o vraždícím transsexuálovi moc dobře věděli!

Nejen pozůstalí nemohou pochopit, jak se mohla dostat z Bohnic mezi lidi.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Od děsivé tragédie, kdy psychicky narušená žena ubodala neznámou ženu v nákupním středisku, uplynou ve čtvrtek dva týdny. A teď vyplouvají na povrch šokující informace. Zdá se, že v psychiatrické léčebně v Bohnicích, odkud byla žena propuštěna, lhali. Měli vědět, jakou kreaturu pustili na svobodu!

Psychicky nestabilní Michaela S. (33) byla v den vraždy propuštěna z léčení v Bohnicích. Pár hodin nato ubodala nevinnou zákaznici Hanu H. (†54) v Tesku a ještě se tomu smála. Už na první pohled bylo poznat, že nejde o nikoho normálního ani o jednání v afektu. Ale léčebna od toho dala ruce pryč. Jenže to vypadá, že o agresivních sklonech holohlavé ženy moc dobře věděli!

Byla u nich totiž už jednou hospitalizována, nedávno před tím, než vraždila. Byla tam dokonce převezena kvůli tomu, že se pokusila mladou ženu v jedné kavárně na pražském Újezdu uškrtit. Michaela S. měla dokonce strach sama ze sebe, že opravdu někoho zabije, tak požádala policisty, aby ji převezli do Bohnic. Tam ji nakonec převezla záchranka, policisté od toho dali ruce pryč.

„Ženu k nám přivezli záchranáři po incidentu na Újezdě. To jsme ovšem nevěděli, bylo nám jen řečeno, že jí policisté dělali dechovou zkoušku,“ řekl pro Blesk ředitel Psychiatrické nemocnice Bohnice Martin Hollý v pátek 22. července.

Jenže podle informací pražské záchranky ale ošetřující lékařka z Bohnic u příjmu do péče dostala všechnu lékařskou dokumentaci se všemi bližšími informacemi o tom, co se v kavárně na Újezdě stalo!

Proč jí tedy psychiatři znovu pustili? Všichni teď zarytě mlčí a snaží se ze sebe rychle umýt jakoukoliv zodpovědnost.

Michaela se nijak netajila svými tužbami a úmysly, jak v kavárně, tak v léčebně hlásala, že chce znásilňovat a vraždit.

Osud si dokonce zahrál až tak podivnou hru, že nejenže se té bestii povedlo nakonec své touhy dokonat, ale k tragédii v nákupním centru byl přivolán dokonce ten stejný záchranář, který už zasahoval při škrcení v kavárně.

Ten také nemůže stále chopit, proč lékaři v Bohnicích vraždící monstrum mohli pustit mezi lidi. Otázkou je, zda vraždící ženu mohla ovlivnit plánovaná operace. Transsexuální bytost podle deníku Právo právě podstupovala hormonální léčbu, aby se mohla stát mužem.

Související články

Další články