Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Vyřazená Stýblová: Do těchto šatů musela extrémně zhubnout. Shodila dvacet kilo, ale pořád si stěžuje na svůj velký zadek!

Veronika Stýblová během účasti v SuperStar velmi hubne.
+ Další 2 fotografie

Veronika Stýblová (18), kterou ve včerejším kole poslali diváci domů, už dříve přiznala, jak se snaží pořádně zhubnout. Vzhledem k tomu, že šaty, které finalistům kostyméři dodali, byly v malých velikostech, se musela Veronika smířit s tím, že buď nasadí drsnou dietu, nebo bude v televizi, která přidává alespoň patnáct kilo, vypadat jako kulička.

Stýblová se ale rozhodla s kily navíc zatočit už dávno, a protože se jí shazování dařilo, pokračovala v tom i během pobytu ve vile. Největším úskalím prý byly dlouhé a úzké oranžové šaty, které Veronika oblékla právě na svůj poslední finálový večer, který se nesl v duchu písní z 90. let.

Během medailonku, kdy soutěžící dělali v přestrojení anketu mezi veřejností, se Stýblová neustále vyptávala na svůj zadek, jestli je velký. To můžete posoudit i vy v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články