Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vypadá jako obživlá Barbie. Nebo je to Ken? Slovenská reklama na plastiky se naváží do vtipné Banášové!

Adela Banášová je přirozená, inteligentní, vtipná. Silvia Kucherenko
je… Doplň dle vlastního uvážení.
Zdroj: Profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 6 fotografií

Kultu dívek, které se plastikami a líčením chtějí podobat panence Barbie, zřejmě podlehla i Slovenka Silvia Kucherenko (32), na jejímž těle už snad není nic přírodního.

Tahle modelka, která má na sociální síti desítky pochlebovačů, neunesla, když si do ní před lety rýpla moderátorská hvězda Adela Banášová. Podle serveru Topky.sk prý kdysi Adela v televizi Markíza narazila na plastické úpravy Silvie. „Jak zjistíte, že máte fakt špatného plastického chirurga? Zaprvé – jmenujte se Silvia Kucherenko,“ prohlásila tehdy moderátorka.

Že se Kucherenko bere dost vážně a během jedné z několika operací jí asi z těla vysáli i všechen humor, dokázal fakt, že do televize došla stížnost od právníka a Adela se musela omluvit, což sice pojala po svém, ale díky své inteligenci se vlk nažral a koza zůstala celá. Plastová.

Kucherenko nedávno vytáhla tři roky starou záležitost a na to konto pomluvila Banášové líčení, což je asi tak vtipné jako všechna vydání Ohníčku i Mateřídoušky ve speciální botoxové edici dohromady. Na Facebooku můžete najít desítky fotek Silvie, která nápadně připomíná oživlou Barbie Valerii Lukyanovou a na některých záběrech dokonce lidského Kena Justina Jedlicu.

Související články

Další články