Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Výměna manželek, která nemá obdoby: Punkerka zažije tvrdý režim a málem se z toho zblázní

V premiérové Výměně manželek dnes uvidíme Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně se seznámíme s punkovou rodinou, která se skládá z Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1). V této Výměně manželek se propojí dvě naprosto neslučitelné rodiny. Velká zkouška čeká hlavně punkerku Katku. Deset dní po boku naprostého puntičkáře Davida jí bude dělat obrovský problém. David totiž hledá sebemenší chybu, kterou by jí mohl vytknout, dokonce to dojde tak daleko, že jí zakáže starat se o děti.

Výměna manželek dává dohromady totálně neslučitelné rodiny a pak to tak dopadá. Na denním pořádku jsou hádky, výčitky, intriky a pláč To je i případ tohoto dílu, kde málem o rozum přijde punkerka Katka, která se nemůže ani za nic dohodnout se svým vyměněným manželem.

Dokonce ani po pěti dnech, kdy se mění velení a cholerický David by měl začít svou novou ženu poslouchat, se to zas odvrátí v hádku. On totiž nepřijme ani jednu jedinou Katčinu námitku. Zoufalství Katky bude gradovat a o opravdu ostré hádky nebude nouze. Jak tato napjatá situace dopadne?

Podívejte se na ukázku, kterou vám přinášíme, a sledujte premiérovou Výměnu manželek už ve středu ve 20.20 na Nově.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy