Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína!

+ Další 3 fotografie
V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Ivana v neuspořádané domácnosti mladé maminky a zda se dokáže nezkušená Tereza postarat o pětičlennou rodinu.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Tereza (21), Marek (28) a Eliška (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivanou (38), Pavlem (39), Tomášem (17), Kristýnou (15) a Vojtou (17 měsíců), kteří žijí ve vesnici Cep.

Pár z Ostravy se přihlásil do Výměny manželek kvůli velkým rozporům, které vztah poslední dobou provázejí. Tereza si malou Elišku přivedla z minulého vztahu. Eliška je bohužel trochu opožděná a už ve dvou měsících musela podstoupit operaci srdíčka. Rodina o ni pečuje, jak se jen dá.

Markovi vadí, že Tereza vůbec neuklízí a je nepořádná. To na vlastí kůži pozná i Ivana, která na deset dní její domácnost převezme. Bude naprosto šokovaná z toho, v jakých podmínkách rodina žije. V bytě je všude nepořádek, v koupelně je stoletá špína, krémy jsou plné plísně a za nábytkem jsou hromady odpadků. Podaří se Ivaně rodinu napravit?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy