V dnešním díle uvidíme, jak si poradí zdravotní sestra Katka v punkerské rodině a jestli vydrží punkerka Katka v domácnosti s přísně nastavenými pravidly a dominantním partnerem.

V premiérové Výměně manželek dnes uvidíme Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně se seznámíme s punkerskou rodinu, která se skládá z Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1).

Katka, která žije pod přísným dohledem manžela, bude po příjezdu do nové rodiny hodně zmatená. Nebude si moct zvyknout na to, že tam vůbec nic nemá řád. Ale co navíc. Hodně se tam pije a nikomu nevadí, že tam vychovávají roční holčičku, která by potřebovala nějaká pravidla a hlavně mít klid.

Jenže Katce nejde na rozum, jak se po bytě může zcela bez ohlášení pohybovat Erikův bratr, který bude další příčinou hádek. Náhradní manžel totiž jednou nepřijde domů, až se dopátrá, že spal u bráchy, protože se dost opili. V jiný den nemá slov nad tím, že se u nich bude pořádat punkový koncert.

Jak bude Katka, zvyklá na přísná pravidla, reagovat? Podívejte se v ukázce, kterou vám přinášíme, a celý díl, který bude stát za to, uvidíte už dnes ve 20.20 na Nově.