Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Vykutálený přítel kámošky Terezy H. Simony: Podvedl celý šoubyznys a zničil SuperStar! VIDEO

+ Dalších 69 fotografií
Případ heroinové Terezy H. (21) odkrývá stará tajemství a jak je vidět, kolem Terezy i Simony H. (23) se ochomýtají opravdu zvláštní lidé. Jedním z takových je i nechvalně známý David Rajt, který se snaží živit jako manažer celebrit, ale bohužel pravda je někde jinde. Rajt je starý podvodník, který se snažil přiživit na SuperStar, přičemž jednoho vítěze úplně zničil!

Jedenadvacetiletá Tereza H. sedí ve vazbě v Pákistánu za pašování devíti kilo heroinu, které našli celníci v kufru pod falešným dnem. Mezitímco Tereza trpí ve vězení a posílá domů prosebné vzkazy, její bývalá nejlepší kamarádka Simona H. možná ani neví, s jak velkým podvodníkem vlastně žije.

Simona H. se v současné době ukazuje po boku Davida Rajta, který má být nejenom její přítel, ale také manažer. Možná ale dívka, která se v minulosti živila jako luxusní prostitutka v zahraničí, ani netuší, do jakého problému se řítí.

David Rajt je totiž hodně pochybná postavička českého šoubyznysu. V době, kdy byl obrovský boom okolo pěvecké soutěže SuperStar, se přilepil na jednoho z finalistů. Dlouhou dobu tvrdil, že dělá manažera Daliborovi Slepčíkovi (17), nejmladšímu účastníkovi řady z roku 2015, o kterého byl tehdy opravdu velký zájem, přestože skončil až na 4. místě.

Jenomže Rajt je nic jiného než podvodník a popularity umělců využívá ve svůj prospěch. Vydával se také za manažera Moniky Bagárové, nebo Jana Bendiga. Ubohý Rajt má naprosto trapnou taktiku.

Na nějakém večírku se vždy přimotá k některé ze známějších, ale nezkušených celebrit, vyfotí se s ní a fotku začne šířit na sociálních sítích se smyšlenými informacemi. Takže zatím to vypadá, že bývala prostitutka a úlisný podvodníček tvoří pár a chtějí se za všech okolností stát českými celebritami.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy