Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Vykradené účty celebrit sypou další fotky: Hvězda filmu „Co ta holka chce“ v prádle nebo prsa Miley Cyrus

Patnáctiletý Tristan poslední dobou burcuje internet vykradenými fotkami.
+ Další fotografie

Zdá se, že aféra s vykradenými účty na iCloudu ještě nebude mít konce, objevují se totiž pořád nové a nové fotky celebrit, do jejichž telefonu se naboural neznámý hacker, od něhož pak koupil fotky za bitcoiny, tedy virtuální peníze, patnáctiletý Tristan, který je dal volně na internet.

Naposledy měla tahle aféra dramatickou dohru. Když se do účtu Scarlett Johansson naboural tehdy jeden muž, dostal deset let vězení. A ačkoliv jsme už její prsa a vůbec celou nahou postavu viděli ve filmu, soukromá fotka přeci jen měla jiný drajv.

Teď tu máme pološílenou bývalou teen hvězdu Amandu Bynes (28), kdysi herečku v komediích, která se nakonec bůhví proč zbláznila. Fotí se polonahá v koupelně s vyholenými vlasy a není pochyb, že je to ona.

Ani Miley Cyrus (21) nepřišla zkrátka, i když ta chodí oblékaná tak, že je vlastně jedno, jestli její prsa vidíme, nebo ne. Máme pocit, že nahá je na veřejnosti pořád. Počkat… To není pocit, ale pravda.

Mohlo by vás zajímat

Další články