Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vyhublá Denise Richards: Přátelé říkají, že je v pořádku, ale přijde vám takový krk normální?

Krk Denise Richards vypadá děsivě.

Herečka Denise Richards (42) poslední dobou budí obavy, že s ní není něco v pořádku. Na kost vyhublé tělo, paže samá šlacha a propadlý obličej nevěstí nic dobrého. Přátelé herečky si ale myslí něco jiného.

Když se hollywoodská star objevila na rudém koberci u příležitosti Radio Disney Music Awards, mohli si všichni všimnout její extrémní štíhlosti. „S Denise nic není. Stará se o své tři děti, psi a připravuje novou show,“ řekl magazínu E! News jeden z jejích blízkých přátel. Důvodem toho, jak hrozivě vypadají její paže, je prý to, že svou dceru Eloise neustále nosí v náručí. " Denise vždycky vyznávala zdravý životní styl, jedla zdravě a pravidelně cvičila," dodal přítel Richards.

Otázkou ale je, jestli vedle bouřliváka Charlieho Sheena (47), jehož drogové excesy jsou v Hollywoodu vyhlášené, lze vůbec nějaký zdravý životní styl dodržet. Za něj byla Denise nějakou dobu vdaná. Od roku 2006, kdy se rozvedli, zůstali ale stále přátelé.

Mohlo by vás zajímat

Další články