Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vyhazovač mu rozmáčkl hlavu. Čtěte, jak ohromné získal tento muž odškodné!

Antonio Lopez Chaj brutální útok vyhazovače přežil jen zázrakem.
Zdroj: dailymail.co.uk

Když se Antonio Lopez Chaj před třemi roky snažil zastavit rvačku v baru, netušil, jak fatální následky to pro něj bude mít. Vyhazovač ho nejprve srazil obuškem na zem a následně opakovaně kopal do hlavy. Třiačtyřicetiletý malíř v důsledku brutálního útoku utrpěl závažné poranění mozku a ztratil schopnost mluvit.

Nyní mu porota přiznala největší odškodné, jaké kdy jednotlivec v Kalifornii získal – celých 58 milionů USD (cca 1,1 miliardy Kč). Tuto závratnou částku mu bude muset vyplatit bezpečnostní agentura, která dotyčného vyhazovače zaměstnávala.

Když si Chaj před soudem sňal baseballovou čepici, pod kterou své zranění skrýval, většina přítomných zalapala po dechu. "Jeho lebka je jako koláč, ze kterého už někdo čtvrtinu snědl," prohlásil Chajův právník Federico Sayre.

Vyhazovač Emerson Quintanilla i barman, který bitku s Chajovým bratrem a dvěma synovci začal, zmizeli neznámo kam. "Myslím, že se ten člověk úplně zbláznil, přišel o rozum. Navíc neměl ani licenci, ani trénink potřebný pro výkon této práce," řekl Federico na adresu Emersona. "Mému klientovi sice v nemocnici zachránili život, ale má těžce poškozený mozek, nemůže mluvit a potřebuje nepřetržitou ošetřovatelskou péči. Část lebky má pryč a čekají ho další operace," dodal.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy