Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Všechno, co musíte vědět, než si pořídíte svůj první vibrátor!

Na velikosti záleží, dámy!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Pokud jste nováček ve světě sexuálních hraček a pomůcek a nevlastníte ani jeden vibrátor, vítejte! Pokud máte tak trochu strach, nevíte si rady a bojíte se zeptat vaší o něco zkušenější kamarádky, nezoufejte! Máme pro vás pár rad a tipů, jak vlastně na to!

Než se pustíte do zběsilého online nakupování a vyberete si největší a nejtvrdší tágo, které vám padne dle ilustračních fotografií do oka, zadržte! Uvědomte si, že pokud vlastně nevíte, co hledáte, skutečný člověk z masa a kostí vám v obchodě může opravdu pomoci. Proč? No je to přeci jeho práce. Navíc lidé zaměstnaní v sex shopech jsou skutečně velmi dobře informováni o produktech, které prodávají, výrobci si na školení personálu pro prodej nechávají dost záležet. Diskrétnost takového personálu je automatická, jsou to profíci, takže se nemusíte bát žádného trapasu! Pokud se ale přece jen rozhodnete pro online shopping, ujasněte si dopředu pár věcí.

Co vlastně od vašeho nového kamaráda chcete? Jasně, chápeme, jste s největší pravděpodobností ženská, jak máte asi zatraceně vědět, co vlastně chcete, že? Pojďme se tedy na to podívat zblízka. Chcete hračku, která vám bude stimulovat klitoris nebo G-bod? Většina žen dosáhne vyvrcholení pouze při stimulaci klitorisu. Jaký tvar vám bude nejlépe sedět? Existují také vibrátory pro páry, přemýšleli jste nad tím?

Jaký materiál vám bude vyhovovat? Nejběžnějším materiálem je silikon. Je nezávadný, ekologický, snadno omyvatelný a sterilní. Jedinou nevýhodou je, že svůj vibrátor pak nemůžete kombinovat s lubrikantem, který obsahuje silikon. Došlo by k poničení materiálu. Při výběru materiálu dbejte na to, že bakterie se na vibrátorech přenášejí opravdu rychle. Existují samozřejmě pomůcky z kovu nebo skla, které jsou však o něco dražší. Pokud se však budete chtít poohlédnout po levnějším materiálu z plastu, uvědomte si, že může být pro vaši vaginu poněkud toxický.

Nenechte se odradit cenou vašeho mazlíka. Za kvalitu je třeba připlatit. Kabelku si také přeci pořídíte pořádnou! A na tomhle doplňku se opravdu nevyplatí šetřit. Nikdo neříká, že byste to ze startu měla odpálit dildem s diamanty, ale rozhodně se vyplatí řádná a zodpovědná investice. Je to investice do vás a vaší vaginy a ta vám to vrátí nastokrát. Není totiž nic krásnějšího než uspokojená žena.

Související články

Další články