Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vrchol zvěrstva: Přítelkyně tohoto muže otěhotněla, on dítě nechtěl. Donutil ji spolknout potratovou pilulku

John Welden odchází od soudu, původně mu hrozil trest smrti, nyní se
rozhoduje o patnácti letech.
Zdroj: Profimedia.cz

Mohl se prostě jenom vypařit jako pára nad hrncem, k dítěti se nehlásit a ignorovat výzvy o placení alimentů. Kdyby se domluvil rozumně se svou dívkou, ani by ho nemusela uvádět jako otce. Nebo by prostě měl používat kondomy.

John Welden (28) ale neudělal nic z toho a naopak provedl tu nejstrašnější věc, která ho napadla. Vzal svou těhotnou dívku na vyšetření ke svému otci lékaři, zfalšoval jeho podpis a na recept si pak v lékárně vyzvedl potratové pilulky Cytotec.

Remee Lee (26) pak řekl, že jí našli v těle infekci a musí na ni brát antibiotika třikrát denně. Dívce ale podal smrtící piluli a ihned po prvním požití musela Remee do nemocnice se silným krvácením, kde v sedmém týdnu potratila.

Johna obvinili z vraždy, dokonce mu hrozil až trest smrti, obhajoba ale dokázala zmírnit žalobu a nyní mladíkovi hrozí patnáct let za podvod. Jeho bývalá přítelkyně Remee Lee se nehodlá s rozsudkem smířit a její právník se pokusí zpět dosáhnout nejvyššího trestu. Vyšlo totiž najevo, že John měl v době těhotenství Remee poměr a nechtěl se k přítelkyni už nadále vázat.

Související články

Další články