Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Vraždícího Američana z Brna chytli ve Washingtonu, jak se tam dostal?

Kevin Dahlgren

Kevin Dahlgren, který nečekaně vyvraždil svou českou rodinu v brněnských Ivanovicích, už putuje do spravedlivých rukou amerických zákonů. Kalifornský občan z Palo Alta byl dnes chycen na základě mezinárodního zatykače po výstupu z letadla na trase Vídeň – Washington.

Po vraždě čtyřčlenné rodiny se pokusil dům zapálit, aby zahladil stopy, a vydal se na útěk směr Kuřim a Blansko, nakonec skončil ve Vídni, kde nasedl na let zpět do vlasti.

Přestože před policií utíkal, mezinárodní detektivní spolupráce a dokonce i pomoc americké FBI přinesla výsledky a policisté již věděli, že Dahlgren sedí v letadle z Vídně. O jeho přítomnosti byli informováni pouze piloti letadla. Přesto ale kriminalisté i nadále prosí o spolupráci občanů, protože není zcela jasné, jak se Dahlgren z Brna do Vídně dostal a jestli mu někdo nepomáhal.

Mladý Kevin přijel teprve před necelým měsícem na návštěvu ke své české rodině údajně proto, aby zde začal nový život. Jeho pobyt ale skončil tragédií, všechny příbuzné vyvraždil nožem a poté se dal na útěk.

Mohlo by vás zajímat

Další články