Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vraždící Američan z Brna se přiznal k činu, přečtěte si, jak se prozradil!

Kevin Dahlgren poslal smsku své kamarádce, že zabil čtyři lidi.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie

Kevin Dahlgren (20), který nedávno v brněnských Ivanovicích vyvraždil českou rodinu svých příbuzných, na útěku poslal své kamarádce z Vídně textovou zprávu, v níž jí sdělil, že právě zabil čtyři lidi a je na cestě z Brna právě do jejího města. O zprávě informoval rakouský deník Krone, který přinesl přepis zprávy ve znění: „Zabil jsem čtyři lidi a jsem na cestě do Vídně.“

Ve Vídni nasedl do letadla společnosti United Airlines a zatkli ho ve Washingtonu, česká strana se nyní snaží o vydání vraha do naší země, kde mu hrozí doživotí. Dahlgren momentálně sedí ve vazbě a české Ministerstvo spravedlnosti věří v jeho vydání, i když Spojené státy dosud nikdy tzv. extradici svých občanů do Česka neprovedly.

Je doposud velkým tajemstvím, co bylo motivem vraždy čtyřčlenné rodiny a jak se vůbec Američan dostal tak rychle z Brna do Vídně. Že věděl, kudy se má na letiště vydat a ihned sedl na letadlo, svědčí o tom, že svůj čin plánoval.

Během útěku ho však asi tížilo svědomí a k hrůzné vraždě se přiznal své vídeňské přítelkyni, které zaslal usvědčující textovku. O ní věděli čeští kriminalisté a upozornili na vraha své rakouské kolegy. Na Dahlgrena byl vyhlášen mezinárodní zatykač, a pokud jej Spojené státy nevydají, nesměl by opustit hranice země, jinak by byl okamžitě zatčen a vydán českým soudům.

Související články

Další články