Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Voříška na Primě diváci zatím příliš neberou: Seniory oblíbený donašeč a Doležalová budou muset přidat!

Klára je MILF, jen na Primě to moc neumějí prodat.

Nová moderátorská dvojka Klára Doležalová (39) – Karel Voříšek (49) zatím o diváky Primy spíše bojuje. Gay ikona a miláček seniorů, jenž byl nedávno odejit ze zpravodajství TV Nova kvůli neochotě očistit se z obvinění za údajnou spolupráci se Státní bezpečností, a bývalá hosteska z pořadu O poklad Anežky české zaznamenali v prvním společném vysílání sice nějaký zájem, ale ten vzápětí uvadl. Hned v další den se totiž podle našich neoficiálních zdrojů vrátily cifry do klasiky, tedy zprávy Primy necelých 700 000 tisíc diváků a Nova o milion více!

Prima si přesto za Karla zatím logicky kope: „FTV Prima je se sledovaností Zpráv s Karlem a Klárou spokojena, jejich premiéru sledovalo více než milion diváků. Všechna další hodnocení jsou v této chvíli předčasná,“ sdělil nám k dotazu na velkou disproporci a nenaplnění očekávání mluvčí televize David Vaníček.

Konkurence z barrandovského kopce také učinila prostřednictvím šéfa zpravodajství Novy Vladimíra Mužíka jeden zajímavý soud. V rozhovoru na serveru digizone.cz zazněla na otázku, co říká na nadprůměrnou sledovanost Voříškovy premiéry, tato odpověď: „Všimnul jsem si, že v Primou sledované cílové skupině měli nižší podíl na sledovanosti než předchozí týden. Když se Pavel Zuna pokoušel na Primě přímo konkurovat Televizním novinám, měl ze začátku vyšší sledovanost a poměrně brzy to kleslo.“

Bez zajímavosti jistě nebude sledovat další vývoj věcí. Na Primě prý začíná vládnout lehká nervozita a Nova má pro změnu chystat zajímavé personální překvapení právě ve svém zpravodajství.

Mohlo by vás zajímat

Další články