Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

"Vojtku, jdi někam!" Lidé se po vyhazovu Natálie bouří a přestávají The Voice sledovat

Natálie zazpívala krásně.
Zdroj: youtube
+ Dalších 38 fotografií
the voice
Po nedělním dílu The Voice zůstává stále bouřlivá diskuze. Zatímco jednoho odpadlíka Jana Nice nikdo moc nelituje, vypadnutí druhé soutěžící Natálie Rotterové (22) naštvalo spoustu lidí. Dívka zazpívala senzačně, doprovázela se na cello a všichni byli z jejího vystoupení nadšeni. Jenže při rozhodování Pepy Vojtka všem spadla brada. Nadějnou soutěžící nekompromisně poslal domů.

Okolo rozhodnutí kouče Pepy Vojtka vznikla bouřlivá diskuze. Lidé nechápou, proč to udělal, když vystoupení Natálie Rotterové bylo takřka perfektní. Jeho slova všechny překvapila. Natálie si zvolila jemnou píseň Andělská od Zuzany Navarové, za kterou si vysloužila potlesk vestoje. Jana Kirschner její vystoupení okomentovala slovy: "Předvedla jsi takový koncert, takovou atmosféru, kterou nikdy jiný tady nepředvedl."

Následně se vyjádřil Natálčin Kouč Pepa Vojtek (53). "Natálko, říkal jsem ti zahoď to cello, říkal jsem ti, že jsem schopen ti sehnat violoncellistku, která tě doprovodí. Není to talentová soutěž, je to hlavně o zpěvu. Varoval jsem tě, je to velká škoda. Posílám tě domů," zaznělo z Vojtkových úst a všichni v sále zkoprněli.

Na Facebooku se poté strhla diskuze, kde Pepu Vojtka většina diváků The Voice veřejně lynčuje. "Vojtku, jdi už normálně do p...e, nádherné vystoupení, krásný hlas, všem se moc líbila a ty ji za to, že k tomu zahrála pár partů na cello, pošleš domů? Asi se dotkla jeho ega...," napsal jeden z naštvaných diváků.

"Tohle celé je na hlavu, nejlepší zpěvačka...přestávám to už sledovat," napsala další z rozčarovaných komentujících.

Je tedy možné, že po nedělním díle přijde The Voice o dost fanoušků. Toto rozhodnutí Pepy Vojtka opravdu většinu lidí zvedlo ze židle!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy