Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vnímají vás muži jen jako laciné zboží? Tohle je 8 prohřešků, kterých se ve vztahu k nim nejspíš dopouštíte!

Jste jen zbožím z výprodeje? Nedávejte se tak lacino!
Zdroj: archiv
Možná si myslíte, že děláte všechno správně, ale muž vašeho srdce si vás stejně neváží. Podíváme se tomu na kloub, co říkáte?

Někdy je opravdu těžké vybalancovat vztah mezi mužem a ženou. Zvlášť, pokud je na samém začátku a žena je bezhlavě zamilovaná…

Ženy si musí udržet jistou míru nedostupnosti, jinak si jich muži nikdy nebudou vážit.

Pokud máte pocit, že vás váš vyvolený chce jen na jednu věc, patrně se dopouštíte jedné z následujících chyb.

1.) Dáváte mu jasně najevo, že jste pro něj k mání, kdykoliv si usmyslí. Zavolá vám pozdě večer, jestli se za vámi může stavit, a ačkoliv jste už připravená s knížkou do postele, rychle ještě nahodíte řasenku a tváříte se, že rande v tuhle hodinu je ten nejlepší nápad? A nebo kvůli němu rušíte pracovní schůzky a kafíčka s kámoškou? Vzpamatujte se! Tudy vážně cesta nevede.

2.) Příliš brzy jste se mu vyznala ze svých citů, a on nemusel ani příliš bojovat. Chápeme, že nechcete hrát hry a toužíte po upřímnosti. Ale svět takový není a muži o vaši upřímnost prostě nestojí! Na zamilované smsky a opilecké výjevy lásky jednoduše zapomeňte. Tudy cesta nevede!

3.) Necháváte sebou vorat a manipulovat ve smyslu kam vítr, tam plášť? Muži nemají rádi jednoduché věci ani dostupné ženy. Muži potřebují bojovat a přicházet věcem na kloub. Pokud pro něj nebudete výzva, nebudete nic.

4.) Uvědomte si, že některé věci buď jsou, nebo nejsou. Buď vás miluje, a nebo ne. Nic mezi tím. Svými hysterickými scénami prostě nic nezmůžete.

5.) Ženy si občas myslí, že situaci mohou zvrátit ve svůj prospěch. Omyl! Vy na sebe můžete pouze upozornit, ale iniciativu musí převzít už on. On je lovec. Vy jen schvalujete, zda ano, či ne.

6.) Pokud se chováte příliš výstředně a excentricky, muže to může upozornit na vaši existenci, ale zároveň ho to maximálně odradí. Představí si, že by měl s vámi co do činění, a pak si představí, kolik námahy a starostí by stálo zkrotit vás. Ne, za to mu to nestojí.

7.) Pokud jste stále usměvavá a pozitivní, ani tehdy nehrajete takticky ve svůj prospěch. Muži se pak mohou domnívat, že si s vámi mohou hrát a využívat vás dle libosti, ale vás to stejně nikdy nesejme. Možná je na čase poodhalit i vaši stinnou stránku.

8.) Jestli si myslíte, že vám zvedne kredit fakt, že se o vás vypráví, jak jste okouzlující a báječná, a kolik mužů vás milovalo, jste na omylu. Každý muž chce, aby byl vaším prvním i posledním.

Související články

Další články