Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vnadnou Milušku Bittnerovou ŠOKOVAL MILENEC: To, co po ní vyžadoval, ji dostalo na kolena!

Dost obdařená herečka nevěřila vlastním uším.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Herečka Miluška Bittnerová (38) s nejbujnějšími ňadry v českém šoubyznysu je od mužů zvyklá na ledacos. Různé sexuální narážky nebo pozvánky na rande či jiné společenské aktivity, to už ji nerozhodí. Ale to, co po ní chtěl její milenec, tomu nechtěla ani věřit.

Česká Marilyn Miluška Bittnerová je pověstná svým humorem. Kdo Milušku zná, ví, že se s ní vždycky od srdce zasměje. A čemu se naposledy zasmála Miluška? Do kolen ji dostal její partner.

“Můj přítel se mě zeptal, kdy budu péct vánoční cukroví, což byla otázka více než humorná,” směje se Miluška. Dostala z té otázky takový záchvat smíchu, že nebyla k udržení. Takovou věc od chlapa slyšela poprvé a to je zvyklá na pořádné kalibry.

Ale sama o sobě říká, že prostě není na ty domácí práce a muž se s tím musí smířit, že mu nebude péct a vařit, zato ho moc ráda vezme do pěkné restaurace. Kdo by po české Marilyn také chtěl, aby stála u plotny, to by byla věčná škoda.

Se svým poprsím je dobře, že se radši ukazuje ve společnosti. Co by to byl za večírek bez Milušky s pořádně nadupaným dekoltem, když vánoční cukroví se dá v klidu koupit a nemusí být pak upracovaná doma v kuchyni.

Související články

Další články