Její postelí prošla spousta boháčů a pohledných sportovců, ale Eva Perkausová (21) zabrouzdala do náruče režiséra Top Star magazínu, který sexbomba uvádí. Jenže z Adriana Stojkova se pomalu ale jistě začíná klubat pořádný žárlivec.

"Adrian si přímo nepřeje, aby měla Eva ve vysílání výstřihy, proto většinou moderuje v roláku. I diváci si už začali všímat, že je moc ustrojená. Není vůbec ve své kůži,“ svěřil se Expres.cz dobře informovaný zdroj z Primy.

O žárlivosti Adriana by mohla vyprávět romány třeba další moderátorka Eva Decastelo (37). Ta si prožila s režisérem dost bouřlivý vztah plný hádek, rozchodů, usmiřování, ale v závěru byl konec Eviným vysvobozením. Jinak by ji snad Adrian psychicky zničil.

Jenže jeho přivlastňování nemá být jediným zádrhelem. On má být „tak trochu“ zadaný a má i děti, o kterých Perkausová neměla ani ponětí, takže nad láskou se stahují další mračna.

Zatím to vypadá, že je Eva ale zamilovaná, nenechá si do vztahu mluvit a pro svého režiséra by udělala cokoliv, možná se zahalila celá do hábitu, jen aby předešla hádkám. Jenže to pak není ta sexy blondýna, když by neukázala ani kousek ze svého svůdného těla. Ale jak se říká „kdo chce kam, pomozme mu tam“. Láska je prostě slepá a hloupá. Ale blondýnka by si měla uvědomit, že jestli prahne ještě po větší slávě, je na to Adrian opravdu malý pán a měla by se radši v profesi učit než spoléhat na konexe…