Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vnadná dcera Olivie Newton-John z Pomády si stěžuje: Mám příliš velká prsa!

Jablko nepadlo daleko od stromu.
+ Dalších 5 fotografií
Chudinka Chloe Lattanzi, třicetiletá dcera Olivie Newton-John. Její maminka si před lety zahrála ve filmu Pomáda nesmělou Sandy, která se proměnila v sexbombu. Chloe se ukazuje už teď a její fotky nenechávají fantazii moc prostoru. A za to ji někteří kritizují.

Chloe totiž vypadá jako taková typická instagramová Barbie. Perfektní filtr, světlo, těsné kalhoty, bikiny nebo podprsenka. Na některých fotkách má navíc pěkně provokující kukuč a fotí prostě hlavně své dokonalé já.

Za to ji tam mnoho lidí kritizuje. Říkají, že má plastiku a že moc rozumu nepobrala. Třeba kvůli tomu, že má velká prsa. Sice neexistuje žádná rovnice mezi malým mozkem a velkými vnady, ale někteří to tak asi vidí. A Chloe se brání.

„Chce to sílu přijmout svoji ženskost a své tělo. Tahle zpráva je určena všem ženám, které vyslechly, že jsou hloupé, jenom kvůli tomu, že mají dostatek sebevědomí milovat své tělo. Velká prsa neznamenají, že jste hloupá. Ten, kdo vás tak nazývá, je ignorant,“ vzkazuje Chloe.

Její problémy na naši hlavu!

Mohlo by vás zajímat

Další články