Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vlasáči jsou zase in: Podívejte se, kteří krasavci tento styl vyzkoušeli. Kdo je sexy a kdo vypadá jako umaštěný vodník?

Brad Pitt a Jaromír Jágr. Dlouhá jim sluší.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Nakrátko a oholen? In jsou delší vousy i vlasy. Mrkněte na tyto známé fešáky, kteří už si tuhle módu také vyzkoušeli. Nutno podotknout, že většina z nich z toho nevyšla vůbec špatně a někteří si své dlouhé vlasy pěstují dokonce do dneška.

Dnešní doba plná extravagance a módních výstřelků úzce souvisí také s tím, co máte na hlavě. Jsou to právě celebrity a dnešní takzvaní sexy idolové, kteří vlastně určují, co se bude a nebude nosit.

V dnešním srovnání se podíváme na několik známých tváří, které si ať už v minulosti, nebo současnosti nechaly narůst hřívu. Uděláte si také obrázek, kdo o svůj vzhled pečuje a komu je to tak nějak jedno.

Je úplně jedno, jestli srovnáváte amerického herce Brada Pitta (52) nebo třeba našeho Jakuba Koháka (41). I takový Brad je pouze člověk a peníze v tomto směru nehrají vůbec žádnou roli. Upravit si tvář nebo si umýt hlavu není otázkou peněz nebo jména.

Ovšem rozdíly porovnejte sami.

Související články

Další články