Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Vladkova zpověď ve vile VyVolených: Hysterický gay prozradil délku penisu, jak to má se sexem a ještě mnohem víc!

Vladko se ve vile svěřil se svým sexuálním životem.

Podruhé VyVolený Vladko Dobrovodský (35) zatím pobyt ve vile jakžtakž zvládá. Za sebou má sice už dva své pověstné hysteráky, ale jinak se mu daří s ostatními soutěžícími celkem vycházet.

Dokonce mu nedělá problém se před ostatními svěřit se svým intimním životem. Když totiž VyVolení hráli hru „na pravdu“, přiznal Vladko, jak to má se sexem. „Měl jsem za celý život jen tři sexuální partnery. Jednu ženu a dva muže. Sex jsem neměl už jedenáct měsíců, protože mám hluboké deprese a ty léčím zajídáním,“ uvedl horkokrevný kuchař. Řeč přišla i na délku penisu, a i když se Vladko kroutil jak Martin Hranáč v druhé řadě VyVolených, nakonec z něj vylezlo, že v kalhotách ukrývá tajemství o délce 18 centimetrů.

Mezi VyVolenými časem začne panovat pořádné sexuální napětí, a tak je možné, že si i Vladko přijde na své. Klidně by si totiž užil se ženou, která by při tom na sobě musela mít punčochy a vysoké jehly.

„Stejně mi nikdo nevěří, že už jsem neměl tak dlouho sex. Já ani nemám kdy. Buď jsem pořád v práci, a nebo je u mě kamarádka. A když není, tak si spolu voláme dlouhé hodiny,“ dodal Dobrovodský, kterého už dnes čeká překvapení v podobě vstupu Petra Zvěřiny do vily.

Mohlo by vás zajímat

Další články