Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová šokovala fotkou nahého přítele: Takovýhle sexy zadek má její Gulaši!

Vlaďka má vedle sebe opravdu super sexy samce!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Rozvod, nevěra, nové vztahy, nová láska, zkrátka ten náš český showbyznys je takový malý Kocourkov. Vlaďka Erbová na sebe opět upozornila. A tentokrát je opravdu na co se dívat! Její přítel je totiž vážně kus.

Vlaďka Erbová (35) popřála svému bývalému manželovi Tomáši Řepkovi hodně štěstí s jeho novou láskou Kateřinou Kristelovou, ale jinak ji exmanželův osud moc nezajímá. Na své sociální sítě přidává fotky spokojené rodiny pravidelně a je vidět, že jí to s hokejistou Michalem Gulašim klape.

Jednou z nejpikantnějších fotek, které v poslední době zveřejnila, je její přítel Michal Gulaši opřený o okno, a to naprosto nahý. A co musíme uznat, je to, že tak sexy samce Vlaďka asi v posteli ještě neměla. No co, Tomáš už má svá léta a už není profesionálním sportovcem.

A není divu, že se modelka svým hokejistou takhle veřejně pochlubila. Široká ramena, svalnaté nohy a pevný zadek. Takového přítele jí musí závidět každá žena! „Hlavně to má v oku,“ píše Vlaďka. My sice vidíme jenom zadek, ale to vůbec nevadí!

A není to jen sexuální a partnerský vztah, ve kterém se Vlaďce daří. Podle fotek je jasné, že si její Michal pěkně rozumí i s jejími dětmi včetně syna Marcuse, kterého má Vlaďka s Tomášem.

Související články

Další články