Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová překonala peklo s Řepkou a nyní si užívá mladého kolouška!

Vlaďka je pro svojí lásku ochotna udělat vše.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Bývalá manželka fotbalisty Tomáše Řepky Vlaďka Erbová (35) se po rozpadu dalšího ze svých manželství dala dohromady. A to jak psychicky, tak i fyzicky.

Že jste si toho nikdo nevšiml? Ona totiž se" Vlaďka Erbová":https://www.extra.cz/…ladka-erbova (35) styděla za svojí vychrtlou postavu anorektičky na pokraji zhroucení a celou dobu to skrývala pod volným oblečením. Sama modelka a maminka od dvou dětí to komentovala tak, že se dnes cítí krásně, a celkově svůj stav stabilizovala. Byly totiž chvíle, kdy se svojí váhou byla na hraně.

Před pár měsíci se také kvůli své lásce Michalovi Gulaši (30) přestěhovala do Brna. Tam má její partner angažmá v HC Kometa Brno, a tak Vlaďka neměla na výběr. Pro ní je to příjemná změna a dost se ji pročistil vzduch, ve kterém žije.

Aby ale Vlaďka pracovně nezahálela, dokonce si našla práci! Vrátila se zpět k profesi manikérky, které se věnovala před svojí modelingovou dráhou tady v Čechách.

Zlé jazyky se jí smějí, ale na pracující ženě a matce přece není nic směšného. Ve chvílích, kdy se musí handrkovat o každý drobák pro své děti od svých ex.

Související články

Další články