Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová definitivně ukončila svůj život v LUXUSU! Proč?!

Vlaďka a její konec luxusního života.
Zdroj: extra
+ Dalších 16 fotografií
Vlaďka Erbová prý momentálně prožívá krásné období. Je tomu opravdu tak? A nebo modelka umí perfektně zahrát šťastnou rodinku?

Modelka, manikérka a maminka dvou dětí Vlaďka Erbová (35) mění každým dnem svůj dosavadní život od základů. Dříve zhýčkaná modelka luxusem je dnes doslova skromné děvče do nepohody, které je stále až po uši zamilované do svého mladého koulouška a hokejisty z HC Kometa Brno Michala Gulašiho.

Od června loňského roku je Vlaďka už oficiálně rozvedenou paní. Rozvod s Tomášem Řepkou (43) prý proběhl bez problémů a byl vyřešen během prvního stání. To se ovšem o Tomášově prvním rozvodu s Renátou Řepkovou opravdu říct nedá. Ta se se svým exmanželem tahala o každý halíř. Jeden z důvodů byl také ten, že tenkrát Tomáš vydělával milion korun měsíčně.

Vraťme se ale zpět k Vlaďce. Jak už jsme zmínili, z luxusní zlaté klícky vyletěla po manželské krizi s Tomášem Řepkou jako namydlený blesk. Odevzdala mu dokonce i bílé auto BMW X5 za milion a půl, klíče od vily i od jejího srdce.

Dnes tato sexy modelka jezdí v obyčejné škodovce, ale zato je moc spokojená. Je tahle pohádka o mladém hokejistovi a mamině od dvou malých dětí opravdu tak růžová? To nám teprve ukáže čas. Ale nejen nad Tatrou sa blýska…

Související články

Další články