Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vítězka Hlasu se oblékla do televize jako lehká děva, teď ji za to na Facebooku lynčují

Ivanna Bagová
Zdroj: facebook Teleráno
+ Další fotografie

Vítězku Hlasu ČeskoSlovenska z roku 2012, Ivannu Bagovou (21) si u nás už skoro nikdo nepamatuje, navíc jí teď i zbytky pozornosti sebrala Lo Hrůzová, která má mnohem zajímavější osud pro veřejnost než Bagová.

Ta je ale slovenské národnosti, takže u našich východních sousedů se jí občas podaří i být v televizi, což se jí ale tentokrát hodně vymstilo. Bagová byla hostem pořadu televize Markíza Teleráno, kam podle serveru Topky.sk přišla odprezentovat svůj nový videoklip.

Správce facebookové stránky pořadu by rozhodně nečekal, že se u fotky objeví tak vášnivá debata, která budete zaměřená na to, jak byla Bagová oblečená. „Co to ma na sobe?!?! Maškara!! Toto nemysli vážne… Totálne bez vkusu,“ objevilo se u fotky a soudný člověk bohužel musí dát těmto kritikům za pravdu.

V leopardí minisukni, s trikem pestrobarevným jak obraz uživatele LSD, vysokými kozačkami a koženou bundičkou by si člověk Bagovou lehce spletl s pracovnicemi známé silnice u Dubí a ani by nemusel mít šest dioptrií.

Podle Topek.sk se zpěvačka dokonce vložila do diskuze a začala se obhajovat tím, že se obléká tak, jak chce, a je to jen její věc. Zřejmě ale zapomněla, že jako osoba, která vystupuje na veřejnosti, by měla mít určitý vkus, navíc po dvou letech v branži už měla pochopit, kde je image velmi důležitá. Ale když s tím má problém i naše Míša Nosková, tak se není čemu divit…

Související články

Další články