Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Víte, kolik mužů už zkusilo sex s prostitutkou? Budete zírat!

Prostitutky si na nezájem mužů nemohou stěžovat.
Zdroj: profimedia.cz

Počet mužů, kteří přiznali sex s prostitutkou, neustále stoupá. Například v Kambodži za pohlavní styk alespoň jednou zaplatilo celých 80 % mužů, v Thajsku 75 % mužů. Nejlépe si stojí Velká Británie s 8,8 %. Jenže srovnáme-li tento údaj s výsledky starších průzkumů, zjistíme, že i v „zemi gentlemanů“ se počet pánů platících za sex téměř zdvojnásobil - a to během pouhých deseti let.

V České republice není situace o moc veselejší. Z dotazníkových anket plyne, že zatímco ještě počátkem devadesátých let vyhledávalo kněžky lásky přibližně 9 % mužů, dnes už se jedná o 20 %. Co je k tomu vlastně vede?

Pro výše zmíněné kambodžské muže jde o přirozenou součást jejich života. Do nevěstinců tam chodí dokonce i jedinci, kteří mají manželku a několik milenek (nebo několik manželek a jednu milenku). Zkrátka – jiný kraj, jiný mrav. Podobná situace panuje také v Thajsku, které se ostatně stalo vyhledávaným cílem takzvaných sexuálních turistů z celého světa. Thajci běžně začínají se sexuálním životem už ve svých třinácti letech, 50 % šestnáctiletých chlapců si pak sex kupuje pravidelně.

U nás k nejčastěji udávaným důvodům patří náhlá změna sexuálního apetitu ženy, například po porodu či menopauze. Někteří muži touží po neobvyklých praktikách, o které by si svým životním partnerkám nedokázali říct. Jiní se potřebují především vypovídat, přičemž k vlastnímu pohlavnímu styku ani nutně nemusí dojít. Další kategorii představují muži od přírody promiskuitní – těm jedna žena zkrátka nestačí, bez ohledu na to, jak moc jsou či nejsou ve vztahu spokojení.

Méně už se mluví o mužích, kteří za prostitutkou zamíří kvůli získání prvních zkušeností. Strachem ze sexuálního selhání totiž trpí až překvapivé množství mladíků. Ztratí-li však panictví s profesionálkou, budou později s přítelkyní mnohem sebevědomější. Navíc se toho o ženském těle a jeho potřebách naučí nesrovnatelně víc než v hodinách biologie.

Související články

Další články