Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Víte, jaký máte frňáček? Tvar nosu ukáže nejen váš postelový chtíč

Tvar nosu o vás napoví hodně.
Zdroj: pixabay
Už odpradávna se říká, že nos je středem života. Ten nám o jeho majiteli prozradí mnohé, což by někteří ani neřekli. Jestli jste dominantní, vitální či jaký máte sexuální apetit, to vše můžete vyčíst z nosu. Víte, jaký typ nosu máte?

Nejen horoskop, ale i řeč těla a nos dokáží prozradit, jaký typ člověka jste. Doslova ukáže vaši osobnost v pravém světle. Víte, jaký máte nos a co o vás vypovídá? Budete koukat, jak vám tato část těla ovlivňuje život.

1. Rovný nos

Lidé, kteří mají rovný nos jsou schopni udržet emoce na uzdě. Jsou totiž vysoce inteligentní, takže nemají rádi výbuchy hněvu a jakýchkoliv vlastností, které by je mohly shazovat. Občas jsou ale velmi panovační a myslí si, že jsou něco víc.

2. Řecký nos

Samozřejmě tím nemyslíme, že každý Řek má takový nos. Jde jen o jeho velikost a především tvar. Takový nos se vyznačuje úzkými nosními dírkami a tím, že je spíše špičatý. Jejich majitelé jsou lidé plní pozitivní energie, které jen tak něco nerozhodí. Pořád se usmívají jako sluníčko. Jsou to také velcí romantici.

3. Římský nos

Vyznačuje se malým hrbolkem před špičkou nosu. Typickým příkladem takového nosu byla Kleopatra nebo Princezna Diana. Pokud tedy tápete, jestli máte opravdu římský nos, zkuste si je porovnat. Jsou to silné osobnosti. Pořád je tlačí kupředu a k akci jejich ambice být lepším člověkem a něco dokázat.

4. Zobák

Tomuto nosu se prostě nedá říci jinak než zobák. Velmi totiž připomíná ptačí zobák. Je úzký a jemně zahnutý. Pokud vlastníte tento nos, jste velcí idealisté. Lidé s tímto nosem se rádi a velice často pro druhé obětují a také na to doplácejí.

5. Knoflíkový nos

Je takový maličkatý a celkem i roztomilý. Pyšní se jím například vévodkyně Kate Middleton. Majitelé tohoto nosánku jsou velmi spontánní, až tím děsí své okolí. To je však vůbec netrápí a za svými názory si stojí, ať se děje cokoliv. Jsou to velmi tvrdohlavé osůbky.

6. Zahnutý nos

Pokud máte na nose hrbolek a zakulacenou špičku, tak máte právě zahnutý frňáček. Vlastníci takového nosu jsou rádi ve společnosti a hýří vtipem. Dokáží chodit na akce každý den a nijak je to nezmáhá. Typickým příkladem je dědička a rebelka Paris Hilton.

7. Buclatý nos

Pokud máte nos jako bambuli, tak pozorně čtěte. Váš nos o vás vypovídá, že máte silný sexuální apetit. Doslova se nemůžete nabažit vášně a udržet s vámi krok je opravdu těžké. Když si něco umanete, musíte to mít.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy