Pokud chcete prožít šťastný život se vším všudy, zkuste se obrátit k učení, které odhalí, jaký typ milence jste. Pomůže vám k tomu indiánská Quodoushka. Podle tohoto učení existují 4 druhy milenců a milenek, ve kterých není tak těžké se okamžitě zorientovat. Vy už máte jen jediný úkol. Najít si stejný typ milence!

1. Vodní typ

Asi nejlepší typ milence, a to z důvodu, že nemá moc velký problém přizpůsobit se. Pokud milujete tedy klasiku svíčky, kytky, horká vana, jste tu na správné adrese.

2. Vzdušní typ

Místo předehry použijte radši slova. „Tento typ lidí se uspokojuje v básních, citátech a silných slovech, která pro ně mají skutečně velký význam“: Quodoushky. Pokud chcete tedy nějakého vzdušňáka zaujmout a dostat se mu do kalhot, zkuste sepsat báseň.

3. Zemitý typ

Žádná romantika! Zemité typy lidí milují rychlé a vášnivé tempo. Jsou extrémně vzrušení a milovat se můžou téměř kdykoli a kdekoli. Jejich silnou stránkou jsou doteky, tělo, smyslnost. Skutečná živelnost v té nejpřirozeněj­ší formě.

4. Ohnivý typ

Už z názvu tohoto typu vám je asi jasné, že jde o typ vskutku vášnivých jedinců, kteří si dokáží sex užívat celým svým tělem. „Právě tito lidé nemají problémy s několikanásobnými nebo celotělnými orgasmy“: Quodoushky. Pokud se najdou dva ohně, jde o skutečný žár.