Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Víte, jak dnes vypadá princezna Dišperanda z pohádky Hrátky s čertem? Je k nepoznání!

Alena Vránová se změnila.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
proměna
Princeznu Dišperandu v pohádce Hrátky s čertem si zahrála Alena Vránová (85), která od uvedení pohádky samozřejmě zestárla. Už zdaleka není princeznou, ale všichni si ji tak pamatují. Významnou roli získala i v jiné pohádce, a to v Pyšné princezně, kde ztvárnila Krasomilu.

V padesátých letech platila za jednu z největších ženských hvězd československé­ho filmu. Aleně už je přes osmdesát let, ale mladistvý šarm ji neopustil. Občas se objeví v seriálech nebo ve filmech, ale největší kariéru udělala ještě před milostným skandálem s Vladimírem Rážem.

Když se tehdy už vdaná Alena seznámila s budoucím manželem Vladimírem na natáčení pohádky Pyšná princezna, její manželství se silně prokomunistickým básníkem Pavlem Kohoutem už nefungovalo. Přesto její nový vztah vyvolal mediální skandál nepředstavitelných rozměrů.

V důsledku toho měla méně filmových a divadelních nabídek. Ani v osobním životě to neměla lehké. Po rozvodu s Kohoutem následoval v roce 1976 rozvod i s filmovou láskou Vladimírem Rážem. Aleně vadilo, že si Vladimír užívá s milenkami, ale ani ona nebyla svatá. Našla si milence zvěrolékaře, ale byla to nakonec ona, kdo požádal o rozvod.

Manželství s Vladimírem jí přineslo jedinou dceru Markétu (†55), která se ovšem upila k smrti. Alena má alespoň vnučku Terezu (33), která je členkou ženského vokálního kvarteta Yellow Sisters.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy