Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Víte, jak číst lidi? Máme pro vás 3 zajímavé klíče!

I vaše boty o vaší osobnosti prozradí, jací jste.
Zdroj: archiv
Poznala jste někoho, o kom byste se ráda dozvěděla víc. Pro to, abyste někoho skutečně dobře poznala, potřebujete moře času, protože ze začátku se vám nikdo plně neotevře. My pro vás ovšem máme 3 zajímavé klíče, podle kterých je možné rozklíčovat osobnost během chvilky, a to se vyplatí, nemyslíte?

Pokud se alespoň trochu zajímáte o poznání a proniknutí do lidské duše, určitě jste už pár lidí odhalila podle jejich tvaru obličeje nebo podle účesu, to není žádná novinka. My pro vás máme ovšem další tři klíče, podle kterých můžete proniknout do duše těm, které chcete poznat.

1. Boty jako klíč

Mějte na paměti, že obuv ukazuje vnitřní rozpoložení mysli, které máte v pudech a realizaci. Podle bot dáváte najevo, jak se k vám můžou osoby chovat. Dbejte tedy na kvalitní, čistou obuv, jen tak můžete dostat od ostatních to nejlepší.

2. Nechte promluvit vlasy

I vlasy o vás prozradí víc, než si myslíte… Jde totiž o součást vašeho vzhledu, který jen tak nezamaskujete. Na struktuře i kvalitě vlasů je péče vidět. Pokud se tedy člověk nestará o své vlasy, jak na tom asi bude s pečlivostí vůči ostatním věcem?

3. Šaty dělají člověka

Tohle přísloví se neříká jen tak nadarmo. Skutečně to, co si člověk oblékne a do jakého stylu byste ho zařadili, o něm ledasco prozradí. Jste originální, usedlí nebo povrchní? To vše o vás prozradí to, co nosíte.

Související články

Další články