Tajemstvím klidného, dlouhodobého a spokojeného vztahu je smích. Pouze smích nám zůstává po celý život. Smát se můžeme, kdykoli se nám zachce, a nemusíme se ho nijak učit. Vneste tedy do svých vztahů humor, smích a nadhled. Přesně na těchto bodech můžete vybudovat spokojený vztah. Ptáte se, proč právě smích?

1) PRODLUŽUJE ŽIVOT

Pokud nemá stres ve vašem životě místo a vy společné chvíle prozáříte smíchem, můžete si být jistá, že utužujete vztah a prodlužujete si spokojený život. Pokud cítíte, že jste přesně tam, kde chcete, nic vás netíží a máte vedle sebe osobu, která vás miluje, smíchem rozhodně nešetřete.

2) ÚSMĚV NA RTECH JAKO AFRODIZIAKUM

Smysl pro humor a především upřímný smích zvyšuje sexuální přitažlivost. Pokud muž vidí, že je jeho žena spokojená a usměvavá, bude za ní domů pospíchat, jako by měli první rande. Snažte se starosti a překážky překonávat s nadhledem a nezapomeňte na smysl pro humor.

3) TEN PRAVÝ VÁS MUSÍ UMĚT ROZESMÁT

Pokud se právě s někým seznamujete a nebo řešíte, zda ve vztahu zůstat, nebo ne, zamyslete se nad tím, kdy vás dotyčný naposledy rozesmál. Těžké životní chvíle překonáte jedině po boku člověka, kterého neopouští humor a který vám dokáže rozsvítit i ty nejtěžší chvíle.

Nezapomínejte se tedy na svého partnera smát a společné nástrahy překonávat s humorem. Zamilovanost časem vyprchá, ale láska a humor nám vždy zůstanou!