Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Za 14 dnů začíná tajně připravované natáčení Kameňáku 4: Troška přiznal, proč u toho tentokrát nebude!

Máme potvrzeno, že se skutečně chystá další Kameňák. Kdo bude jeho režisérem, zatím není jasné.
Zdroj: profimedia.cz

Fenomenální úspěch Babovřesk nese "ovoce" nejen v jejich pokračování, které se začíná natáčet už za tři týdny.

Podle informací eXtra.cz se překotně připravuje realizace čtvrtého dílu Kameňáku, nejúspěšnější tuzemské filmové série poslední dekády, která je "intelektuálním přesahem" Babovřeskám hodně blízká.

Na filmu se má podílet opět jako producent blízký přítel Jiřího Pomejeho (48) podnikatel Pavel Pásek (45), který se informaci zdráhal potvrdit, ale nakonec jsme ho udolali: "No tak jo, měli bychom začít točit za 14 dnů, bude to řachanda, sranda jako v předchozích dílech, u kterých navíc nebude chybět řada známých postav, diváci se, myslím, mají na co těšit," slibuje muž, který velmi úspěšně produkoval zatím všechny filmy této série.

Jaká bude role Jirky Pomejeho zatím není jasné, u předchozích dílů fungoval jako koproducent.

Tvůrci se budou muset obejít bez Zdeňka Trošky (59), který nedělá tajnosti s důvody svého odřeknutí: "Ano, má se to točit, ale skoro ve stejném termínu jako dvojka Babovřesk, takže jsem musel odmítnout, ale jsem za tu myšlenku rád a vůbec mě to netrápí, spíš mě to potěšilo. Ve světě je normální, že u sérií jako Vetřelec nebo Piráti z Karibiku točí dokonce každý díl jiný režisér. Moc tomu fandím a těším se," nebojí se režisér srovnání svých komedií se světovou kinematografií.

Na otázku, koho by nejraději viděl jako svého nástupce, Troška dlouho hledá odpověď: "To se nedá takhle říct, kdo to bude, nevím. Humor umějí dobře dělat Jirka Vejdělek nebo Honza Prušinovský a je tu spousta dalších talentovaných režisérů, sám se nechám rád překvapit."

Připravujeme další informace a vznik obou filmových perel budeme samozřejmě sledovat z eXtrémní blízkosti.

Související články

Další články