Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víme první: X Factor má problém! Prima se nedohodla s Prachařem! Víme, kdo bude moderovat s Pycem! Dojde na titulky?

Pyco osiřel a je to spíše Pyrrhovo vítězství.
Zdroj: Herminapress.cz

Dobrá zpráva pro konkurenční Novu, která dnes rozjíždí Hlas, zní to škodolibě, ale jinak to fakt nazvat nejde.

Podle informací eXtra.cz, které nám dnes ráno potvrdil šéf primácké komunikace Jiří Haramul, odstartuje v neděli X Factor bez Jakuba Prachaře (30)!

Ten byl přitom v posledních letech spjat s Primou doslova pupeční šňůrou a už to vypadalo, že s bezpohlavní bytostí Pycem (na Slovensku neexistuje homosexualita a na holky, co si budeme povídat, není) vytvořil doživotní česko-slovenskou dvojici, ale teď se zdá, že je kamaráčoftu konec.

Podle šuškandy totiž bylo na Palmovce pořádně dusno. „Nic na tom není, prostě jsme se nedohodli a časově nesladili,“ tvrdil nám oficiálně tiskový mluvčí a nic jiného mu také nezbývá, protože nikdo nestojí o nějaké mediální přestřelky s vlastní tváří, ale v reálu evidentně došlo mezi produkcí show a manželem naší zástupkyně šéfredaktora (28) k zásadnímu rozkolu.

Víc to pitvat nebudeme, náš vedoucí je tváří Novy a Agáta má eXtra.cz denně doma na talíři (Kuba nemá rád bulvár) a byli bychom jasně ve střetu, ale to vám garantujeme, že tady šlo o víc než o termíny a sladění se. Tipli bychom si peníze, ale to už spekulujeme, třeba měl jen Prachař losování tomboly na bále v Heřmanově Městci a dostal tam víc…

Jo, a slíbili jsme vám odpověď na otázku, kdo bude moderovat s Pycem. Tady je – nikdo! Takovou neúctu český divák nepamatuje, čert vem, že nás bude strašit Sisa, ale moderátor cizinec, který navíc nebude mluvit anglicky?

Ano, je to tak, poprvé v historii primáckých Talentů a Factorů na to vlétne Rausch sám a nebude to mít s Leošem (37) a Tinou (29) lehké, připočteme-li rozpačitou sestavu poroty, ale kdo ví, třeba konečně ukáže, že na to má i bez českého kamaráda.

Související články

Další články