Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Václav Havel se otáčí v hrobě! Mohou za to lži jeho umělé vdovy?

Dagmar Havlová prohlásila v televizi, že na plastickou chirurgii ji
neužije, a Vašek zase nemůže klidně spát.
Zdroj: Profimedia.cz, herminapress.cz

Podle mimořádně dobře informovaných zdrojů redakce ze Správy vinohradského hřbitova se exprezident Václav Havel (†75) začal otáčet v hrobě poté, co jeho expredátorka a hlavní dědička Dáša Havlová (105?) prohlásila v pořadu Top Star magazín, že nemá žádné plastické operace.

Po smrti parťáka Pavla Landovského (†78), na kterého patnáct let před svým skonem dost kašlal, je to pro milovaného exprezidenta a národní ikonu další tvrdá rána.

Havlová totiž s největší pravděpodobností popírá Havlovo celoživotní motto o tom, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí.

Pravda totiž zatím nejen že nevítězí, ale Dáša, která by měla o Havlův odkaz pečovat stejně urputně jako o dědictví po něm, za sebou plastiky má.

Botulotoxinem vyhlazené zákopy na čele, výplně, facelifting, o kačeřích rtech se bavit nebudeme, přeci jen jde o bývalou první dámu.

Čert vem, že Dáša se stydí za to, že už je stará a ošklivější, a tak to dočasně vyřešil skalpel. Problém je v tom, že jsou-li zprávy o Havlově pohybu v hrobě pravdivé, pak hrozí, že exprezident nebude mít klid ještě tak dlouho, dokud to Havlová nevybalí.

A to je, Vašku, na betonovou čekárnu!

Odpočívej v rámci možností v pokoji.

Související články

Další články