Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Topmodelka Němcová má nového milence a tentokrát sáhla mezi politické špičky!

Petra Němcová a její nový objev, haitský premiér Laurent Lamothe.
Zdroj: archiv

V Česku se už několikrát spekulovalo o vztazích Petry Němcové (33). Modelka měla randit s hollywoodskou star Seanem Pennem, muzikantem Jamesem Bluntem, byznysmanem Badrem Jafarem a naposledy s britským hercem Jamiem Belmanem, za kterého se měla Petra dokonce vdávat.

Teď se jí ale podařilo najít novou lásku, kterou je haitský premiér Laurent Lamothe (40). Němcová se po děsivém zemětřesení na Haiti v roce 2010 začala o zpustošenou oblast aktivně zajímat a o rok později byla jmenována do funkce honorárního konzula Haiti. Podle agentury The Associated Press spolu Petra a Laurent randí už přes měsíc. Poprvé byli spatřeni na 5. summitu Asociace karibských států, který se konal v Pétionville na Haiti. Od té doby bylo jasné, že tihle dva tvoří pár. Laurent dokonce informaci o tom, že spolu tihle dva randí, potvrdil médiím na začátku května.

Zlé jazyky tvrdí, že Němcová je na Haiti kvůli Seanu Pennovi (52), který se tam aktivně podílí na znovuobnovení poničené země, a že její románek s ministerským předsedou nevydrží dlouho. Někteří si také myslí, že tento vztah je urážkou pro haitské ženy, které jsou naštvané, že si Lamothe našel přítelkyni ze země, jejíž obyvatelé ani neznají haitskou kulturu.

Související články

Další články