Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Strašná zpráva! Úřadující Miss ČR Kratochvílová je po mediální smrti!

Gabriela Kratochvílová
Zdroj: herminapress.cz

Tak to je skutečně kruté! Miss ČR Gabriela Kratochvílová (23) to má mediálně za sebou. Soudní lékař v oboru média konstatoval smrt včera v 18.14 večer s tím, že nešlo nic dělat, protože PR oddělení České Miss ji odepsalo a sama je tak cudná, že neměla šanci.

Podle agentury Dobrý den z Pelhřimova je Kratochvílová novou českou rekordmankou, protože upadla v zapomnění 81 dnů po svém zvolení královnou krásy, a to se doposud nepovedlo ani těm největším mediálním zoufalkám Katce Smejkalové a její první vicemiss Zuzaně Štěpanovské.

Kratochvílová si za své neštěstí může víceméně sama: nikam nechodí, nikde se nefotí, vytrvale se odmítá rozejít s nudným kravaťákem z Litomyšlska Filipem, odmítá dělat průšvihy a považte, chová se slušně!!! Jediný, kdo o ní jednou za měsíc napíše, je Blesk.cz, mediální partner soutěže, a to je vážně hodně smutné.

Kratochvílová tak v šoubyznysu končí, čeká ji ještě nějaký ten sporadický článek, který někdo napíše v hrůze z paní Bakala, a epizodní rolička v příštím ročníku České Miss.

Návrat ze záhrobí není možný. Leda by si Kratochvílová začala okamžitě nitrožilně aplikovat heroin, stala se milenkou vedoucí kabinetu předsedy vlády nebo by se ukázalo, že je to transsexuál.

Čest její památce!

Související články

Další články