Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první! Šok a rozpaky! V porotě X Factoru končí Sklovska a Klempíř! Nahradí je Slávik a Feuereislová!!!

Prima konečně dosadila do poroty skutečné celebrity!
Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz, foto Jaro Slávika: amatermedia.cz
+ Další 3 fotografie

Prima FTV před pár minutami vydala tiskovou zprávu o nečekaném zásahu do složení poroty X Factoru.

V porotě končí za Slovensko černošská soulová zpěvačka Sisa Sklovska (48) a za ČR pan Oto Klempíř (50), o kterém se toho mnoho neví, snad prý byl muzikantem.

Dvojici nahradí osobní přítel Philla Colinse, slovenská hvězda filmů pro dospělé Jaro Slávik (39) a handicapovaná finalistka VyVolených Eva Feuereislová (24).

Podle zdůvodnění televize měla původně skončit jen v ČR zcela neznámá Sklovska, kterou původně dosadila do show slovenská produkce násilím, aby následně prasklo, že zpěvačku prakticky nikdo nezná ani na Slovensku. Víc Sklovskou nechce nikdo komentovat, patrně v návaznosti na fakt, že půl hodiny po oznámení nečekané rošády zrušila slovenská pojišťovna Kooperativa – kde shodou okolností šéfuje manžel Sisy, pořadatel matějské pouti Juraj Lelkes – veškerou inzerci v televizích JOJ, Prima a Šlágr TV.

Klempíř je prý spíše obětí okolností, kdy bylo třeba vyvážit vyhazov Sklovské i na české straně a prakticky nebylo co řešit, protože rychlý průzkum agentury Sofres-Factum, který si televize objednala, ukázal, že Klempíř nebude chybět v porotě ani jednomu ze dvou set dotázaných Čechů, kdy při odpovědi na dotaz „Má v porotě X Factoru zůstat syn s pianem Brzobohatý, nebo backman J.A.R. Klempíř?“ 198 odpovědělo, že vůbec neví, co je to Klempíř, a jeden řekl, že je sám autoklempíř, takže určitě má táhnout Brzobohatý, ale že to říká jen kvůli stavovské cti, a ten poslední řekl, že by měl jít Brzobohatý, protože není fér vyhazovat někoho z Jihoafrické republiky, nota bene když už šla Sisa a vyhození dvou černochů už zavání rasovou segregací…

Slávik i Feuereislová jsou logickou volbou, tvrdí to alespoň ředitel P.R. a komunikace televize Jiří Haramul: „Chtěli jsme tzv. kus za kus, Slávik byl při hledání někoho v SR ještě méně oblíbeného než Sklovska jasnou volbou, oficiálně jsme ho vzali proto, že je prý osobním kamarádem Shaggyho, Snoop Dogga, Obamy a papeže, osobně prý spal, pardon, se znal s Freddiem Mercurym, a navíc nejenže nechtěl ani korunu, ale ještě nám za své porotcování nabídl peníze, což nešlo odmítnout, byť to bude prý nějak za pomoci kamarádky Gabriely Partyšové splácet,“ říká mluvčí, off record naznačuje, že se hodně cpala i Partyšová, ale tolik peněz prý nemá ani Kokta, a pokračuje: „S Feuereislovou to bylo snadné, zadání bylo najít tvář Primy, která je méně známá než Klempíř, a vyšla nám jen Eva z vily a pan Čeněk Novák, což je externí technik kabeláže zpravodajského studia. Volba na Evu padla proto, že po odchodu Sisy chyběl v porotě někdo, kdo to nemá v hlavě úplně srovnané a žije v bludu, že je slavný, a navíc celá show je postavená na tělesně postižených se smutným příběhem, takže nebylo co řešit.“

Související články

Další články