Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Víme první: Sexice Gunčíková přebrala Lounové přítele i kšefty! Švédská trojka vše tajila měsíce! Máme fotky plné žhavé lásky!

Kaletu nepodezříváme, že je nejlepším krnovským lovcem celebrit,
popravdě není to zrovna týpek, co by stál o komerci, mainstream a bulvár.
Ale i to se může v průběhu dospívání změnit, co Revolto?
+ Další fotografie
Sexice a finalistka SuperStar 2011, na kterou to zkoušel u nás a na Slovensku kdekdo, už není sama.

Gabriela Gunčíková (21), kterou měly československé bulvární hyeny dlouho za jeptišku, má konečně frajera!

A není jím nikdo jiný než raper Revolta, kterého jste možná zaznamenali v souvislosti s dalším utajovaným vztahem, který odhalilo eXtra.cz, a totiž poměrem zpěvačky Olgy Lounové a Marka Kalety alias Revolty, který jak tajně v listopadu 2013 začal, tak tajně loni v létě skončil. Není se co divit, jestli totiž Lounová o něco nestála, tak právě o medializaci svého vztahu s kontroverzní postavičkou krnovské hiphopové scény.

Revolta ale už dávno brousí jinou kost a honí kšefty jinde než v Krnově, protože podle exkluzivních informací eXtra.cz, a ty bývají, konkurence promine, dobře ověřené, chlapec od podzimu klátí Gabrielu Gunčíkovou, se kterou aktuálně pobývá v USA, kde má „jeptiška“ coby zpěvačka rockové kapely Trans-Siberian Orchestra zaděláno na majlant, neboť co do prodaných vstupenek patří druhým rokem mezi deset nejúspěšnějších kapel světa!

„Podařilo se mi zdárně nemožné. Malá holka z Kvasic, které každý říkal, že je jen naivním snílkem, zrealizovala svůj sen, se kterým chodila každý večer spát a ráno vstávala. Americká monstrózní kapela Trans-Siberian Orchestra mě přijala do své rodiny jako novou zpěvačku a společně za dva týdny vyrážíme na zimní turné po Spojených státech," svěřila se na svém Facebooku na podzim Gábina a od té doby „jede bomby“.

Zatímco u nás pomalu upadá v zapomnění, s kapelou aktuálně v rámci turné obráží americké haly a na cestu si do kabelky přibalila právě talentovaného Kaletu, který po boku Lounové mohl tak doufat v podpis Karla Gotta (75) a Dana Landy (46), ale tohle je jiná káva.

Mohlo by vás zajímat

Další články