Server Blesk.cz dnes přišel se šokujícím zjištěním. Iveta Bartošová (47) se po vystřízlivění začíná rozpomínat, co se s ní dělo v Itálii, kam ji dotáhl Zdeněk Macura (39), a nad její konspirační teorií člověk nechápavě kroutí hlavou. Podle ní ji měli v Itálii zabít a prodat její tělo na orgány!

Iveta asi hodně koukala na Akta X, protože včera při policejním výslechu z ní padaly informace, po kterých si zřejmě museli i tamní strážci zákona nalít pořádného cucíka. „Martucci s Macurou mě chtěli použít na maso nebo na orgány,“ uvedla prý Bartošová, která očividně pojala podezření, že o její alkoholem prolitá játra a mozek s uvažováním pětiletého dítěte mají obrovský zájem.

Džambulku měla matka jejího exmilence Domenika Martucciho (37) chtít převézt na ostrov Elbu, aby ji nikdo nenašel. Navíc do ní měl Macura ládovat jakýsi plyn, který jí vymazal paměť, a naládovat její tělo podivuhodnou tekutinou, po které hned usnula.

Na celou aféru okamžitě reagoval Zdeněk Macura: „Odpoledne se chystám na kriminálku požádat o vzetí do vazby pana Rychtáře a pak jedu do Uhříněvsi, kde se za každou cenu pokusím promluvit s Ivetou. Mám strach, že je v ohrožení života a k výrokům ji donutil Rychtář násilím.“

Zůstaňte s námi, v Uhříněvsi bude odpoledne rošambo.