Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Mišíkova nová holka byla na Robinsonově ostrově! Už byste ji nepoznali

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 24 fotografií
Mišíkova kost
Adam Mišík (22) si na kolonádě v Karlových Varech našel novou kočičku. Chvíli se s ní osahával, potom líbal na hlídané terase baru, načež spolu odkráčeli. Zřejmě se odebrali na hotelový pokoj. V redakci eXtra.cz jsme zjistili, kdo tajemná blondýnka je. Živí se jako modelka a před rokem soutěžila v reality show Robinsonův ostrov!

Jak dokazuje svým chováním, na věrnost jedné dívce Adama Mišíka příliš neužije. V krátkém sledu vystřídal modelky Denisu Spergerovou (19) a Danielu Gorškovou A ve středu se v Karlových Varech ukázal opět s novou kráskou!

Po kolonádě se promenádoval rovněž s modelkou Barborou Mudrochovou (28). Mišík tak má po svém boku poprvé starší ženu. Mudrochová se modelingu věnuje od útlého věku, před rokem na sebe ale upozornila v reality show Robinsonův ostrov

V televizi byla za šedou myšku, letos v květnu ale podstoupila plastickou operaci a nechala si přifouknout hrudník. Po Dianě Kratochvílové (21) s přirozeně velkými ňadry si Mišík vyzkouší silikony. Nebo spíš už vyzkoušel.

Během Robinsonova ostrova na sebe Mudrochová upoutala pozornost i opileckým excesem. Přehnala to s rumem a potom řádila na sociálních sítích, kde řekla i to, co nechtěla.

Tak uvidíme, jak to bude Báře s Adamem klapat. Vzhledem k Mišíkově tempu v poslední době může být za týden všechno jinak...

Související články

Další články