Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Víme první! Milovník autoerotiky Kramný: Další kost na sedadle smrti! Podívejte, jak se nechal opět načapat! Je to blondýna a víme o ní víc než dost!

Petr Kramný to má těžké, jak si vyjede s dívkou za město, už ho
natáčejí!
Zdroj: Prima FTV
+ Další fotografie

Petr Kramný (36), štvanec a oběť médií, jenž určitě v létě v Egyptě nezavraždil svou manželku a dcerku, snad nebude mít klid.

Jen si vyjede ve svém milovaném voze za město s novou budoucí nebožkou, už ho stíhá štáb a točí jako o život. Doslova terno se tentokrát podařilo týmu VIP zpráv, které se chystají večer odvysílat reportáž redaktorek Lenky Špillarové a Pavlíny Holubové, které by určitě taky odteď neměly jezdit do Egypta.

Prima totiž natočila další žhavé automobilové rendez-vous nejslavnějšího nevinného v dějinách vinných.

Blondýna vedle Kramného není žádná paní neznámá. Podle zdrojů z Primy se jedná o 24letou Šárku ze středočeských Čelákovic, která na Kramného sedadle smrti střídá pokladní Kateřinu z Karviné, která byla v televizi minule.

Šárka pracuje na městském úřadě v Čelákovicích a s Petrem Kramným si údajně domlouvala schůzku už delší dobu. A ten nakonec sympatické blondýně neodolal, inu, statečná žena a desperát, to nemohlo jinak dopadnout.

Cenný reportážní skalp tak už má Nova (načapala ho na poli s Katkou) a teď i VIP zprávy Primy (načapali ho s Šárkou a večer to odvysílají), na řadě je tedy Česká televize.

Těšíme se a vzkazujeme, že už by ta nechutná honba za nevinným člověkem, který má právo truchlit, jak chce, měla skončit!

Víte o Šárce víc? Napište nám na redakce@extra.cz

Související články

Další články